01 /01

Комплекс для iнтенсивного зволоження шкiри Valmont Moisturizing Booster 20mL

Код товару: 11824
На складі
  • Код товару: 11824
  • Обʼєм 20mL
  • Тип шкіри Для всіх типів
  • Країна виробник Швейцарія
  • 6686

    UAH
Обʼєм 20mL
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник Швейцарія
Молекули цієї зволожуючої сироватки при нанесенні на обличчя миттєво вбираються у поверхневі та глибинні шари епідермісу. Формула есенції стимулює активну гідратацію та внутрішньоклітинний метаболізм, вироблення еластину та колагену, а також процес регенерації клітин знесиленого та сухого шкірного покриву. Завдяки цьому структура шкіри розгладжується, стає більш еластичною та пом'якшеною.
Крім того, комплекс Moisturizing Booster від Valmont запобігає дегідратації (зневоднення) шкірного покриву, уповільнює процеси старіння та значно зменшує глибину зморшок.

ПЕРЕВАГИ
Зволожуюча сироватка Moisturizing Booster здатна зволожити навіть суху шкіру. І це не пусті слова, а багаторазово підтверджена незалежними експертами істина. Особлива рецептура та ексклюзивна формула у складі сироватки ефективно впливають на всі шари епідермісу, надаючи комплексний догляд, що лежить в основі унікальних властивостей цієї есенції. Поєднання двох різновидів гіалуронової кислоти інтенсивно впливає на проблему сухості епідермісу. Гіалуронова кислота ефективно утримує вологу в клітинах дерми, запобігаючи зневодненню, розгладжуючи мімічні та вікові зморшки, пом'якшуючи структуру та вирівнюючи тон епідермісу.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Комплекс від Valmont для інтенсивного зволоження Moisturizing Booster застосовується раз на день з ранку після пробудження. Сироватку наносять на чисту особу (приблизно 1-2 піпетки есенції), розподіляючи по всій області застосування плавними круговими рухами.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ
Секрет ефективності зволожуючої формули Valmont Moisturizing Booster криється в найголовнішому активному компоненті складу - гіалуронової кислоти (в основі міститься високо-і низькомолекулярна). Її молекули проникають як у більш глибокі, так і поверхневі шари епідермісу, гарантуючи комплексний вплив на дермальні клітини. Внаслідок цього відбувається нормалізація водного балансу, активізуються процеси регенерації та відновлюються життєво важливі функції шкіри. Крім того, основний компонент впливає на процес розгладження зморшок та тонізування ліпідного шару, дбайливо пом'якшуючи дерму, роблячи її більш еластичною та шовковистою!