Зволожуюча сироватка Valmont Moisturizing Serumulsion 30mL Зволожуюча сироватка Valmont Moisturizing Serumulsion 30mL
01 /02

Зволожуюча сироватка Valmont Moisturizing Serumulsion 30mL

Код товару: 11825
На складі
  • Код товару: 11825
  • Обʼєм 30mL
  • Тип шкіри Для всіх типів
  • Країна виробник Швейцарія
  • 7504

    UAH
Обʼєм 30mL
Тип шкіри Для всіх типів
Країна виробник Швейцарія
Сироватка Moisturizing Serumulsion від преміум-бренду Valmont здатна зволожити та наповнити життєвою енергією навіть саму зневоднену шкіру обличчя. Ця ніжна емульсія, виготовлена на основі гіалуронової кислоти, має властивості інтенсивного зволоження для відновлення та покращення якості тьмяної та сухої шкіри. Шовковиста консистенція сироватки миттєво вбирається, проникаючи у глибинні та поверхневі шари шкірного покриву, запускає процеси гідратації та нормалізує оптимальний рівень вологи у клітинах. Шкіра обличчя стає більш еластичною, пом'якшеною та бархатистою. Продукт усуває сухість, тьмяність і ефективно тонізує структуру шкірного покриву, а шкіра обличчя набуває здорового кольору, випромінюючи ніжне сяйво. Захисний ефект Valmont Moisturizing Emulsion створює особливу гідроліпідну мантію на поверхні обличчя, яка утримує необхідну кількість вологи в клітинах епідермісу, захищаючи його від шкідливих впливів навколишнього середовища.

ПЕРЕВАГИ
Делікатне та дбайливе відновлення сухої та знесиленої шкіри – властивості, що уособлюють зволожуючу сироватку Valmont Serumulsion. За рахунок особливої формули ця емульсія надає ефективне зволоження та відновлення для дерми будь-якого типу, зокрема чутливого.
Проникаючи в усі шари епідермісу, сироватка не просто поверхово усуває проблему сухості, а й надає комплексний терапевтичний ефект із найглибших рівнів, поступово оновлюючи, живлячи безліччю корисних мікроелементів, відновлюючи життєво важливі функції та заповнюючи шкіру енергією.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Невелику кількість сироватки (2-3 натискання дозатора) розподіліть по чистій сухій шкірі обличчя. Рекомендується застосовувати щодня, раз на день після пробудження. Ефект посилюється при поєднанні з іншими зволожуючими засобами антиейджингової серії бренду.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ
  • гіалуронова кислота (високомолекулярної та низькомолекулярної маси) - активний зволожувач, який зміцнює міжклітинні сполуки, утримує вологу в клітинах епідермісу, запобігає ознакам старіння, розгладжує зморшки, робить дермальну поверхню еластичною та пом'якшеною;
  • молекули потрійної ДНК та РНК стимулюють усі життєво важливі внутрішньоклітинні процеси, надають регенеруючий вплив на клітини епідермісу;
  • масло ши - джерело комплексу вітамінів, що відновлюють і живлять дерму, що покращують її стан.