American Crew

American Crew

American Crew – це бренд із багаторічною історією

Яка зберігає у собі всі традиції американського стилю та якості. Секрет успіху компанії укладено в 1994 році, в той період молодий стиліст-перукар Девід Ракуглія прийняв доленосне рішення відкрити власну справу, бо як практика йому критично була потрібна якісна продукція для чоловічого волосся. Розраховуючи лише на себе, Девід став самостійно працювати над створенням лінії товарів для чоловіків і дуже успішно: вже понад двадцять років бренд American Crew користується величезною популярністю серед чоловіків у всьому світі.

Сьогодні стати власником цієї торгової марки – це підтвердження того, що покупець знає ціну собі та своєму іміджу. І важливість свого успіху криється зовсім не в знаменитому імені продукції Crew. Більш важливим аспектом є унікальний склад кожного засобу, в якому враховуються всі особливості чоловічого волосся та шкіри голови, що дуже важливо при миття та укладання. В основі всіх препаратів лежать інноваційні методики виготовлення, а ціни на товари справлять приємні враження, що негайно спонукає його придбати косметику American Crew знову і знову.

У 2000 році бренд American Crew став частиною великої корпорації Colomer Group, маючи за собою кілька власних лабораторій та чотири заводи, у тому числі за межами США.

В наш час косметика American Crew широко використовується в усьому світі


Немає жодного товару.