Косметика

Косметика

Те, що потрібно справжньому мужчині

Косметика для мужчин

У ранні епохи становлення людини жінки зіткнулися з необхідністю відрізняти власних чоловіків від мавп, що бігають серед них. Завдання було нетривіальне, було випробувано безліч способів - помічати мужиків хрестиками, прив'язувати за ногу до входу в печеру, перефарбовувати зелений колір. Але все було марно - підступні примати швидко схоплювали нові методики і впроваджувалися в соціум, створюючи безліч незручних ситуацій у рідних печерах. Тисячі років знадобилися, щоб виробити надійну схему – мужика треба мити. А помив – зачісувати, голити і приводити шерсть на голові у стан, відмінний від ракітового куща. Такої підступності мавпи не винесли і остаточно відокремилися від людської спільноти, давши, нарешті, шлях прогресу та побудови цивілізованого суспільства.

Якщо чоловік пахне чоловіком - йому час митися

(с) Руль фон Піткінс
Чоловічі засоби для укладання волосся, бороди, чоловічий стайлінг - це основа основ чоловічої косметики, що дозволяє привести свій зовнішній вигляд у відповідність із загальним розумінням про те, як має виглядати людина розумна. Чоловічий стайлінг – це комплекс косметичних засобів для укладання волосся, надання форми або об'єму, фіксації особливо неслухняних фрагментів вовни у бажаному вигляді.


У нашому магазині ви можете купити чоловічі засоби для укладання волосся найширшого спектру видів і виробників, що гарантовано перетворюють двоє розумне на людину стильну, модну або навіть молодіжну. Будь-які засоби догляду за зовнішністю для справжніх чоловіків – креми та лосьйони до, після та замість гоління, дезодоранти або одеколони, стайлінги, глина. Подарункові комплекти, комплекти для догляду за інструментом, засоби для укладання, шампуні та лосьйони - далеко не повний список того, що швидко та комфортно ви можете замовити.

Не має значення, чи бажаєте ви зачарувати оточуючих вдома, плануєте похід до фахівців або самі обрали метою зробити чоловічу частину населення трішки прекрасною. Косметика для справжніх чоловіків – це те, без чого вам не обійтися на цьому тернистому та складному шляху.Найбільший вибір чоловічої професійної косметики в Україні.
Вибирай з каталогу, а ми гарантуємо тобі найкращу ціну та постійні знижки
А для наших постійних клієнтів система бонусів
(С) BarberStore
Параметри
Ціна
від 250 UAH
до 1900 UAH
Виробник
Блиск
Фіксація