Машинки

Машинки

Машинки для стрижки волосся

Людство, всі ми знаємо, складається з дуже лінивих суб'єктів. Немає такого завдання або такого виклику, який нам не було б ліньки зробити! Але для того, щоб вдаватися до лінощів з комфортом - доводиться чимало потрудитися. Одвічний парадокс, цикл і змій Уроборос, що кусає себе за хвіст. Лінь вимагає праці, праця породжує прогрес, прогрес - винаходи, винаходи стимулюють лінощі, коло замкнулося.

Для того, щоб любити машинку – зовсім не обов'язково бути іншою машинкою

(с) Руль фон Піткінс
Одним із чудових плодів прогресу для людини стало винаходи машинок для стрижки та гоління. Ми можемо тільки співчувати неандертальцям, які створювали стильні голлівудські стрижки за допомогою кременя та палиці-копалки. Захопитися мужністю вікінгів, що задавали тон бороді помахом сокири. Сумно зрозуміти втому перукарів Ренесансу, що кілограмами знімали шевелюри за допомогою молитви та пінцета.


Але канула в Лету епоха ножиць та небезпечних бритв! Тепер зовсім не обов'язково набиратися сміливості перед тим, як сісти в крісло до барбера, обливаючись холодним потом і сподіваючись, що рука того міцна, а помисли чисті, як сльоза. Професійні машинки для стрижки не зажовують волосся, не рвуть коріння, не дратують шкіру та нерви. Купити професійну машинку - для перукаря або барбера найперше завдання, альфа та омега, основа основ.

Ми готові запропонувати Вам пристрої від провідних виробників професійного обладнання чоловічої краси. Машинки, якими не цураються користуватися у найкращих будинках Філадельфії.

Не має значення, де і як ви залицяєтеся до своєї мужності - прямо вдома або відкривши невеликий затишний бізнес. Ви можете обійтися без дзеркала, крісла, без піни, глини чи стайлінгу. Ви можете обійтися навіть без клієнта, тренуючись на кішці. Але без професійної машинки для стрижки вам не обійтися точно!

Параметри
Ціна
від 1488 UAH
до 8600 UAH
Виробник