Uppercut Deluxe

Uppercut Deluxe

Історія компанії Uppercut Deluxe

Наш дідусь Віллі "Uppercut" О-Шеа народився в 1915 році в Дубліні, Ірландія. Його батько виготовляв візки та трагічно загинув під час нещасного випадку на фабриці. Віллі був переданий на виховання своєму дядькові, морському торговцю, який подорожував по всьому світу і працював із сумнівними вантажними компаніями з управління своїми кораблями.

Віллі залишив корабель у віці 15 років у Сіднеї та попрямував на західне узбережжя у вугільні шахти. Віллі пропрацював на шахті 3 роки, перш ніж приєднатися до боксерської групи в 1933 році, з якою він промандрував по всій Австралії, беручи участь у боях тиждень за тижнем протягом майже десятиліття. Саме в цей час він і отримав своє прізвисько Uppercut. Ці роки були дуже важкими для Віллі, оскільки вони збіглися з часом Великої депресії і грошей не вистачало. Проте Віллі завжди намагався виглядати чудово і в нього завжди була чиста краватка в сумці та тюбик саморобної помади для укладання волосся.

Зараз, спадкоємці Віллі продовжують справу Uppercut Deluxe, компанії, що присвятила себе створенню якісних продуктів для укладання, які протягом тривалого часу залишають Ваш зовнішній вигляд бездоганним.


Показано з 1 по 15 із 17 (всього 2 сторінок)