Шейвери

Шейвери


Професійні шейвери

Шикарна борода вже багато тисячоліть є однією з найбільших цінностей чоловіка в багатьох культурах. Їй поклонялися, мов божествам, її гладили і любили жінки. Кажуть, сьогодні вона посідає перше місце за критерієм привабливості у сильної статі. Так що догляд за таким важливим аспектом має бути відповідним!

Для справжнього чоловіка без шейвера не обходиться жодна подорож

(с) Руль фон Піткінс
Ні, не можна взяти стару машинку для стрижки, якою дід підстригав не лише вуса, а й голив кота. Ні, краще не користуватися сокирою, хоч так і робили наші відважні пращури. Є ризик відлетіти до Вальхалли. Потрібно зібратися з думками та купити шейвер професійний. Повірте, воно того варте!

Зовсім неважливо, собі ви пристрій купуєте або для кращого барбершопа в місті (звичайно ж свого), адже пріоритетом буде страшенно крута якість! Стригти бороду та голити щоки брутального чоловіка може винятково професійний шейвер, створений богами своєї справи. І це, знаєте, найкращий винахід після портативної колонки. У нас представлені пристрої лише від найкращих виробників, перевірених часом та густими борідками.


Варто купити шейвер для гоління, щоб назавжди забути, що таке роздратування на щоках та колючість наступного дня. Кожен чоловік після використання даного пристрою зможе відчути себе юним та гладким, яким він не був із 9 класу! Ця машина делікатно прибирає волоски настільки глибоко, що позаздрить кожна субмарина. Забудьте, що таке неприємне відчуття після гоління. Це вже у минулому!

Бажаєте підрівняти бороду? Бажаєте поголити всю рослинність? Хочете прибрати геть ті шалені волоски? Вам необхідний професійний шейвер. Це незамінний пристрій в арсеналі кожного чоловіка, який поважає себе.

Параметри
Ціна
від 650 UAH
до 4999 UAH
Виробник