Coifin

Coifin

Торгова марка Coifin

У сучасних барбершопах можна зустріти цілий достаток іменитих торгових марок, які встигли заслужити певний авторитет серед майстрів-професіоналів. За період невеликого існування італійська компанія Coifin пройшла багато стадій свого розвитку, піднявшись на високий рівень серед аналогічних брендів. Coifin – одна з передових компаній, яка зайняла нішу з виготовлення професійної техніки для перукарів та стилістів.

Майстри віддають перевагу обладнанню Coifin через високий рівень надійності, що вкрай необхідно в тривалій роботі з інструментом. Відмінною рисою торгової марки є фени для волосся Coifin. Вони виготовляються за унікальною технологією, яка, на відміну від інструментів нішевого призначення, зовсім не видає шуму під час своєї роботи. Крім салонного призначення, обладнання можна використовувати і в домашніх умовах. Завдяки функції іонізації, фени Coifin максимально захищають волосся від пересихання та ламкості.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете детальніше ознайомитися з асортиментом перукарської техніки Coifin і підібрати для себе найкращий варіант.


Фен Coifin Black CL5R

1299 UAH

Фен Coifin Korto KA6R

1249 UAH

Фен Coifin Korto Ion KA2R-ion

1399 UAH

Фен Coifin NE1R Ion NE1R-ion

1399 UAH

Фен Coifin EV1R

1299 UAH

Фен Coifin EV3R

1299 UAH

Фен Coifin EV2R

1299 UAH

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)