Лице та тіло

Лице та тіло

Добра половина сучасних чоловіків перестала сприймати слова "пілінг", "скраб для шкіри", "антиперспірант" та інші як іноземні терміни. Водні процедури молоді люди проводять у компанії зволожуючого гелю, залишивши господарське мило неандертальцям із минулого. Правильний догляд за тілом для них сьогодні складається зі спеціальних лінійок косметики, що включають всілякі пінки, олії, креми та інші продукти. Основною їхньою відмінністю від жіночих засобів для догляду є підвищений вміст антисептиків

Що необхідно сучасному чоловікові?

·  Гель для душу. Цей продукт добре освіжає після робочого дня і інтенсивного тренування, залишаючи приємний, чоловічий аромат - для тих, хто не бажає пахнути квіточками або персиком.

· Антиперспірант. Сучасні чоловіки не можуть дозволити собі навіть натяк на неприємний запах, віддаючи перевагу продуктам, що блокують потовиділення, — манить просте вирішення проблеми.

· Вазелін. Без жартів, цей продукт добре «працює» на сухих ділянках тіла: п'ятах, ліктях, губах, що потріскалися. Для тих, хто соромиться гігієнічної помади, виробники випускають спеціальні косметичні шайби для носіння з собою.

· Олії, молочко, емульсії для тіла допомагають дбати про здоров'я шкіри, попереджаючи її старіння.

Параметри
Ціна
від 130 UAH
до 550 UAH
Виробник