Pacinos

Pacinos

Ерік Pacinos

Знаменитий барбер, родом із Нью-Йорка, який зараз практикує у Квінсі. Його професійний шлях розпочався вже у підлітковому віці, коли про створення власного бренду він міг лише мріяти.

Перші кроки у вивченні барберського мистецтва Ерік Пачінос робив у Південній Флориді під час навчання у середній школі. Стрич для нього було хобі, яке приносило задоволення.

Відразу після закінчення середньої школи, Ерік вступив на службу до Військово-морських сил США, де він з гордістю служив своїй країні протягом 4-х років. Але пристрасть до перукарської майстерності не покидала його. Навіть під час служби він відвідував заняття з удосконалення своєї майстерності. Він впевнено наближався до своєї мрії – стати професійним барбером, йти тільки вперед і ніколи не озирнувся назад.

Ерік Пачінос - амбітний і старанний у своїй кар'єрі. Він працює барбером та стилістом на протязі понад 15 років. За цей час Пачінос створював образи і тісно співпрацював з такими знаменитостями, як Шон Джон Комбс (P. Diddy), Шон Корі Картер (Jay – Z), Крістофер Брайан Бріджес (Ludacris) та Кевін Харт. Мандруючи США, він працював на міжнародних проектах, був художником і натхненником для такого бренду машинок для стрижки, як Wahl Clippers. Більш того, він відкрито ділиться своїми знаннями з молодими барберами, створивши низку програм Pacinos для Android та iPhone. У них елітна команда перукарів крок за кроком вчить як спритно робити найостанніші популярні та модні стрижки.

Лише після стільки років наполегливої ​​праці та розвитку Ерік Пачінос вирішив розробити власну лінію продуктів для укладання волосся, в якій він втілив весь накопичений досвід та знання у сфері барберського мистецтва. Вона отримала гучну назву Pacinos Signature Line.


Показано з 1 по 15 із 16 (всього 2 сторінок)