King Brown

King Brown

Бренд King Brown

Він був заснований двома найкращими друзями Dan Binskin та Daen Brown з Австралії. З 2000-х років вони були пов'язані не лише міцною дружбою, а й у роботі у сфері фешн-маркетингу. У 2012 році вони вирішили заснувати спільний бізнес. Накопичений досвід дозволив їм розпочати роботу над просуванням власного бренду, що, як вони самі зізнаються, набагато цікавіше, робота на замовників. Барберське мистецтво завжди викликало інтерес у друзів, тому обговоривши всі початкові деталі, Ден і Дін розпочали роботу над оригінальною лінійкою чоловічої косметики преміальної якості та подачі. Попереду на них чекала кропітка робота над формулами, на яку не шкодували ні сил, ні енергії, ні часу. Працьовитості та ретельності Дені та Діна можна тільки позаздрити, адже тільки на створення банок у них пішло більше дванадцяти місяців і понад тридцять варіантів форм та дизайну.

Як ви вважаєте, чому бренд отримав назву King Brown?

Можливо від назви однієї з найотруйніших змій Австралії, яка також називається King Brown? Чи тому що прізвище одного із засновників Brown? Насправді варіант зі змією максимально близький, але в нього закладено набагато більший сенс. Ідея була у збірному образі, який би асоціювався з Австралією, був незабутнім і зміг пройти випробування часом, як це зробили Murray's та Dax.

Коли формули продуктів було затверджено, засновники з усією ретельністю підійшли до дизайну банок. За ідею взяли старий дизайн банок з-під тютюну, а для матеріалу зупинилися на алюмінії. Пластикові банки були відразу відкинуті, оскільки хотілося зробити таку упаковку, яку людина зможе використовувати і далі, навіть після того, як продукт для укладання волосся закінчиться.

Безперечно, і з цим завданням засновники King Brown справилися чудово! Відомий логотип, унікальний дизайн, форма та загальна подача упаковки – одна з найкрутіших серед усіх виробників чоловічої косметики. Її і справді зовсім не хочеться викидати, навпаки, її хочеться зберегти і зберігати у ній усілякі дрібні дрібниці. Ми є офіційними постачальниками King Brown Pomade в Україні і тому можемо сміливо заявити, що пропонуємо для вас найкращу ціну за 100% оригінальну якість.

Після такого величезного пласта виконаної роботи, продукція King Brown заслужено вважається унікальною та функціональною. Преміальна якість тримає високу планку, щоб навіть найдосвідченіший чоловік оцінив неповторність кожного з продуктів King Brown.


Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)