Layrite

Layrite

Засновники бренду Layrite

У далекому 1999 році відкрили свій перший класичний барбершоп. У стилі рокабілі, він був створений щоб випромінювати атмосферу комфорту та зручності, маючи якийсь сакральний сенс, куди б хотілося приходити знову і знову. Заходячи в цей барбершоп у Каліфорнії, ви ніби потрапляли назад у 40-ті роки.

Більшість клієнтів, які сідали у вінтажні крісла, мали засалені шевелюри, які найчастіше тяжко подавалися стрижці і вимивалися насилу.

Ця проблема, з якою засновники стикалися день у день, надихнула їх почати експерименти над створенням своєї помади для укладання волосся. Вони виділили ті аспекти, які подобалися їм найбільше у вже існуючих продуктах для укладання та створили свою власну формулу помади, яка змивається лише за допомогою дії води! Після довгих місяців досліджень та експериментів у 2001 році була презентована помада для укладання волосся Layrite Deluxe Pomade.

Поговоримо про помаду!

Класична помада на водній основі моментально завоювала популярність серед інших барберів та рядових покупців. У кожному наступному продукті команда Layrite враховувала побажання своїх клієнтів і ще більше вдосконалила продукти. І в результаті Layrite отримав статус кращого виробника чоловічої продукції для укладання волосся в Америці (American Fine Men's Grooming Product company), зробивши основний акцент на "сучасній класиці".


Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)