Medik8

Medik8

Косметика, що розкриває тайну молодості

Головна мета компанії Medik8 – дати кожному простий, але ефективний догляд за шкірою, який дозволить зберегти здоров'я, красу на все життя. Косметика Medik8 – це синтез косметології та медицини, який не лише надає комплексний догляд за шкірою, а й лікує найпоширеніші дерматологічні проблеми – купероз, пігментацію, акне, зневоднення, вікові зміни. Ефективні інгредієнти, науковий підхід до створення кожної формули, ретельне вдосконалення, тестування дозволяють виробляти продукти, які Ви любите, яким Ви довіряєте. Medik8 сироватка, денні чи нічні креми, що очищають пінки, тоніки не просто ефективні, дають відчутні та видимі результати, ними ще й приємно користуватися за рахунок комфортної текстури, елегантних легких ароматів.

Філософія CSA – унікальна стратегія anti-age від Medik8

Творцем бренду Елліотом Айзааксом, біохіміком та фармакологом за освітою, була розроблена та презентована усьому світу у 2009 році унікальна філософія CSA. По суті, це безпрограшна антивікова стратегія, яка ґрунтується на «зеленій космоцевтиці».

Згідно з CSA, все, що потрібно вашій шкірі, це вітамін С вранці + ефективний санскрин на день + вітамін А на ніч. Усе! Ефективність такого догляду доведена клінічно і практично, а результати можна побачити, відчути вже невдовзі. Секрет здорової шкіри досить простий, при цьому результат ви бачитимете все життя. Експерти компанії прагнуть удосконалити продукти формули CSA, роблячи їх максимально простими для використання, надаючи цінні рекомендації. Оригінальний Medik8 в Україні доступний у продажу з 2010 року.


Стратегія CSA передбачає обов'язкове використання таких засобів:

  • Стабілізований Вітамін С – потужний антиоксидант, що стимулює вироблення колагену, запобігає пігментації, захищає від негативних факторів навколишнього середовища, з якими ми стикаємося щодня. C Tetra Medik8 – потужний інструмент у боротьбі зі старінням, обов'язковий засіб при ранковому догляді, який містить стабілізовану формулу вітаміну С, що не піддається окисленню, ефективна і через 6 місяців після розтину флакона.
  • Сонцезахисний крем – маст-хев щоденного догляду не лише влітку в сонячні дні, а й узимку, демісезон. Адже ультрафіолет навіть у похмурі дні згубно впливає на шкіру. Передчасне старіння на 80% викликає саме УФ-випромінювання, тому підтримання здоров'я, молодості шкіри нанесення санскринів є обов'язковим. Кошти Medik8 настільки легкі, комфортні за текстурою, що ви їх просто не помітите. Вони одночасно захищають, живлять дерму, використовуються як звичайний денний крем.
  • Вітамі А або ретинол – ефективний засіб у боротьбі зі старінням шкіри. Він стимулює клітинне оновлення та вироблення колагену, скорочення шкірного сала, виштовхує молодші клітини у верхні шари шкіри. Завдяки цьому шкіра виглядає більш бездоганною, гладкою, здоровою. Але Вітамін А може викликати роздратування, відчуття печіння, лущення при достатньому нанесенні на шкіру. Тому всі формули Medik8 Retinal мають унікальну систему доставки, розподілу вітаміну А з витримкою. Використовуючи наші нічні креми, сироватки, ви не відчуєте дискомфорт, а лише відчуєте ефективний вплив, побачите результат.

Anti-age стратегія від Medik8 дає простий, але ефективний догляд за шкірою, що омолоджує, щоб зберегти її красу, здоров'я на все життя. Не потрібно тисячі коштів, достатньо лише трьох основних інгредієнтів у дуже складних формулах, рецептурах.

Чому ми рекомендуємо косметику Medik8 купити?

Косметика британського бренду Medik8 включає розроблені медиками та косметологами засоби, які спрямовані на очищення, зволоження шкіри, боротьбу з віковими змінами та вирішення дерматологічних проблем. Переваги використання цих коштів очевидні:

  • безпечні ефективні інгредієнти із підтвердженою ефективністю;
  • власний дослідницький центр; створення унікальних формул;
  • складні рецептури, які доводяться до досконалості, шліфуються, тестуються in vitro (у пробірці), а чи не на тварин;
  • для внутрішнього ринку чи експорту виготовляється однакова косметика з якості, безпеки;
  • унікальна антивікова стратегія; просте використання;
  • як упаковка застосовуються біорозкладні або паперові контейнери;
  • для комфорту використання, на подарунок пропонуються готові набори Medik8, купити які вигідно також фінансово.

Medik8 – це майбутнє косметології!

Параметри
Ціна
від 649 UAH
до 8999 UAH