Moser

Moser

Історія компанії Moser

Коли дивишся на ці інноваційні продукти, що відрізняються функціональністю та ефективністю, практичністю та надійністю, складається враження, що це вироби сучасного виробника, який з'явився на ринку зовсім недавно. Насправді компанія Moser була заснована в Німеччині в середині минулого століття і за цей період із звичайного виробника машинок для стрижки перетворилася на синонім непогрішної якості та довговічності. Сьогодні під маркою Мозер можна купити і плойки, і фени, та інше електроустаткування для укладання та обробки волосся. А першим продуктом компанії, який став візитною карткою бренду, була машинка для стрижки Moser.

Чим ознаменувався 1946?

Саме цього року Куно Мозер (Німеччина) заснував свою компанію, яка сьогодні відома і пересічним обивателям, і професіоналам індустрії краси як один із найкращих світових виробників обладнання для укладання та стрижки волосся. Головні виробничі потужності ТМ Мозер досі розташовані у місті Шварцвальд. Для того, щоб провести певну експансію та запропонувати своїм покупцям ще більше якісної продукції компанія Мозер увійшла до складу корпорації Wahl. І, незважаючи на те, що офіційно компанії Мозер вже не існує, так вона отримала назву Wahl GmbH, все одно для більшості покупців ім'я Мозер залишається загальним. І якщо говорять про якісне обладнання для укладання та обробки волосся, то зазвичай мають на увазі саме Мозер. Причому як продукт може бути і плойка, і фен, і машинка для стрижки Moser.

У чому секрет технологічності?

На заводі компанії працює не більше ніж 200 осіб. При цьому сам завод займає дуже велику територію та випускає великий асортимент продукції. Успішних результатів підприємство змогло досягти завдяки високому відсотку автоматизації продуктивного процесу. Крім того, саме оснащення заводу сучасним обладнанням та застосування інноваційних технологій дозволяє бренду випускати унікальні вироби, що не мають аналогів за своєю функціональністю та надійністю.

Існує думка, що продукція бренду, зокрема легендарна машинка для стрижки – це професійне оснащення, яке можна використовувати тільки в салонах краси. Насправді крім ефективності та високих потужностей, прилади, що випускаються німецьким брендом, відрізняються простотою використання. Так фен Moser можна використовувати і в салоні, і в домашніх умовах для повсякденного догляду за волоссям. Крім того, наявність різних опцій на приладі дозволяє використовувати фен Moser не тільки для сушіння, але і для укладання волосся.

Те саме можна сказати і про спеціальні пристосування для створення унікальних зачісок. Так плойка, яку розробили німецькі інженери, відрізняється такими параметрами, як:

  • міцність та надійність;
  • безпека;
  • функціональність;
  • довговічність.

Це не дивно, тому що перед створенням будь-якого продукту, і плойка або фен не виняток, інженери бренду задаються одним і тим же питанням: «Чого чекає від цього приладу покупець?». Регулярний аналіз споживчого попиту та очікувань покупців дозволяє розробникам створювати продукти, які позиціонуються як інноваційні та унікальні за своїми експлуатаційними параметрами. При цьому, як і продукцію інших німецьких виробників, вироби Мозер відрізняються:

  • непогрішна якість;
  • практичність;
  • простота у використанні;
  • надійність;
  • довговічність.

Так что плойка от Мозер, как и фен или машинка для стрижки прослужат много лет и не выйдут из строя. При этом использовать их можно как для решения профессиональных задач, так и для бытовых нужд.


Показано з 1 по 15 із 54 (всього 4 сторінок)