Floid

Floid

Італійська торгова марка Floid

У далекому 1932 вона бере свій початок. З моменту створення компанія орієнтована виготовлення виключно косметичної продукції для чоловіків. Через відмінну якість продукції Floid завоював широку популярність не тільки в рідній країні, а й у всьому світі. Вся продукція відповідає всім вимогам сучасних чоловіків: зручність у використанні, доступна ціна та неперевершена якість.

При виготовленні чоловічої косметики марення Floid відбираються натуральні компоненти, що надають шкірі справжньої свіжості і запобігають запальним процесам. Продукція має дуже приємний запах, який сподобається всім представникам сильної статі. Одним із найвідоміших препаратів бренду є легендарний лосьйон після гоління. Цей розкішний продукт має майже постійну формулу з самого заснування підприємства. Лосьйон сприяє зволоженню та запобіганню подразненню та запаленню шкіри. В результаті його регулярного застосування шкіра завжди залишається м'якою і довго надає відчуття свіжості.

Рекомендуємо вам ознайомитися і з іншими косметичними препаратами Floid, які представлені в каталозі нашого інтернет магазину. Кожен товар майже ціле століття продовжує залишатися еталоном автентичності, оригінальності та елегантності!


Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)