SPL-Germany

SPL-Germany

Компанія SPL

Бла створена в Німеччині і вже багато років займає передові позиції на європейському ринку з виробництва манікюрного приладдя. Асортимент компанії налічує різноманітне виробництво інструментів, як побутового, а й професіоналів. Інструменти даної компанії виготовляються із сталі найвищої якості, а саме – 30Х13, 40Х13, 95Х18. Також варто відзначити високий рівень термічної обробки, що, в свою чергу, дуже підвищує твердість і зносостійкість інструменту.

Головною перевагою манікюрного приладдя бренду SPL є їхня стійкість до корозії. Все це забезпечує інструменту високу міцність та збільшує термін роботи. Крім відмінної якості товарів, торгова марка SPL відрізняється професійним заточенням своїх інструментів.

Основна спеціалізація компанії – металообробка. Заточення всіх приладів виконується майстром виключно вручну. Основним інструментом для цього є коло для заточування з алмазу. Заточення приладдя виключно з двох сторін, а це в свою чергу буде великою гарантією уникнення різних травм при обрізанні задирок або кутикули. Придбати манікюрні інструменти СПЛ за ціною від виробника ви можете у нашому інтернет-магазині. Крім великого асортименту та відмінних цін - на вас чекають швидкий сервіс та доставка.

Манікюрні інструменти SPL – якість та надійність.


Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)