ZO SKIN HEALTH

ZO SKIN HEALTH

Компанія з виробництва косметики Zo skin health by Zein Obagi

Була створена у 2010 році. Основною спеціалізацією бренду є виробництво інноваційних препаратів для продовження молодості шкіри та стимуляція до саморегенерації. «Запам'ятайте дуже важливе слово - «стабілізація», - пояснює доєткор Зейн Обаджі, засновник компанії родом з Америки. Основне завдання його компанії зробити так, щоб шкіра знову змогла сама себе відновлювати і захищати. Важливо відзначити що косметика Zein Obagi Health Skin успішно бореться з пігментними плямами, висипом вугрів і антивіковими змінами шкіри.

Доктор Зейн Обаджи - лікар практик із Каліфорнії, член Американської колегії дерматологів та основоположник методу корекції естетичних дефектів шляхом використання повсякденної косметики.

У далекому 1983 році лікар представив абсолютно новий варіант боротьби з проблемною шкірою, заснована на посиленому відновленні та збереженні здоров'я епітелію на клітинному рівні. У 2010 році на світ зробили перший антивіковий крем, який став справжнім проривом у галузі косметики на той час. На сьогоднішній день продукція компанії продається в багатьох країнах Європи, США та Азії, а нещодавно потрапила і на наш ринок України.


Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)