HydroPeptide

HydroPeptide® – новий підхід до преміум-сегменту космецевтичних засобів

З 2004 року продукція HydroPeptide® кардинальним чином змінює підхід до догляду за шкірою клієнтів по всьому світу, реалізуючи основні ідеї бренду:

 • Красивою може бути тільки здорова зсередини шкіра
 • Всі лінійки засобів HydroPeptide® працюють як в напрямку комплексного омолодження і профілактики вікових змін шкіри, так і цілеспрямовано усувають конкретну проблему
 • Кожен продукт HydroPeptide® підлаштовується під індивідуальні потреби шкіри на яку його наносять в даний момент і проявляє себе по-різному в залежності від її стану
 • Космецевтика HydroPeptide® має стійкий, прогресуючий накопичувальний оздоровлюючий ефект 
 • Процедура застосування будь-якого продукту HydroPeptide® комфортна для власників усіх типів шкіри, включаючи гіперчутливу, схильну до запалень і травмовану
 • Виробництво космецевтики HydroPeptide® зберігає природний баланс організму людини, не порушує права тварин і не шкодить навколишньому середовищу, через це наша продукція не містить гідрохінон, парабени, фталати, сульфати, компоненти тваринного, гормонального і гормоноподібного походження, синтетичні ароматизатори, відбілювачі та інші агресивні компоненти, не випробовується на тваринах, є веганською і схвалена FDA (США).

Натуральні та високотехнологічні інгредієнти для здоров’я шкіри обличчя і тіла

Після першого ж застосування космецевтики HydroPeptide® Ви помітите візуальне і тактильне поліпшення якості шкіри, вона стане більш гладкою, зволоженою, приємною на дотик, покращиться колір, освітляться почервоніння та пігментні плями, з’явиться природне сяйво – такий результат забезпечують активні інгредієнти в складі препаратів:

 • Більше 70 потужних пептидів нового покоління (молекул які передають сигнали клітинам шкіри) омолоджують шкіру на рівні ДНК, зменшують видимість зморшок і надають сяйво
 • Унікальна комбінаціях 3х видів гіалуронової кислоти забезпечує миттєвий ліфтинг, глибоке зволоження, пом’якшення та еластичність шкіри
 • Ретельно підібрані екстракти рослинних стовбурових клітин насичують власні клітини шкіри антиоксидантами і підвищують її захисні властивості
 • Натуральні цінні масла холодного віджиму живлять і утримують вологу
 • Пудра чорних перлів та природний викопний мінерал Слюда надають благородне сяйво і здоровий вигляд

В даний час засоби по догляду за шкірою обличчя і тіла HydroPeptide® використовуються в найпрестижніших салонах, медичних центрах і косметологічних кабінетах в 24 країнах. Наше унікальне бачення догляду за шкірою відповідає запитам найвимогливіших клієнтів показуючи висококласний досвід і бездоганні результати.

 

HYDROPEPTIDE – ЗВЕРНИ ЧАС НАЗАД!

HydroPeptide (США) – провідний преміальний бренд в США, який використовує при створенні своїх продуктів – науку епігенетику. Найбільш нагороджувальна й ефективна професійна лінія, відзначена більш 40 нагородами в області косметології в США.

Марка була створена в 2004 році в США командою хіміків, лікарів, косметологів і дієтологів. В даний час команду вчених і технологів HydroPeptide очолюють провідні генетики та лікарі США. Відмінною особливістю HydroPeptide є те, що пептидні комплекси в необхідній концентрації містяться абсолютно у всіх препаратах по догляду за шкірою. Вся лінійка використовує нові епігенетичні принципи, які працюють на рівні ДНК клітин шкіри.

HydroPeptide забезпечує бездоганні результати в поєднанні з комфортом преміум класу.

Кожен косметичний продукт HydroPeptide бореться зі старінням шкіри одночасно з безліччю вторинних проблем, таких як надлишкова пігментація, чутливість, втрата вологи та вугрі. Часто клієнтам доводиться робити вибір між боротьбою зі старінням і лікуванням проблем, які притаманні тільки їх шкірі.

Космецевтика HydroPeptide розроблена вченими і генетиками, які переконані, що клієнти не повинні вибирати між засобами зі спірними інгредієнтами і рецептурами, які не пройшли клінічні випробування.

 

НАУКОВИЙ ПІДХІД

рослинних поживних речовин і натуральних ароматизаторів, HydroPeptide досягає бездоганного об’єднання науки та естетики.

Космецевтика HydroPeptide – лідер галузі в пептидній технології. Здатність пептидів покращувати стан шкіри без негативного впливу – якісно відрізняє їх від інших активних інгредієнтів.

Рецептури HydroPeptide забезпечують отримання високих результатів в боротьбі зі старінням завдяки включенню цілого комплексу пептидів в кожен засіб. Ексклюзивна система консервантів пептидів дозволяє HydroPeptide уникати багатьох сумнівних і шкідливих консервуючих речовин. Косметика HydroPeptide не містить парабенів, фталатів, сульфатів, не тестувалася на тваринах, також не використовує синтетичні ароматизатори, феноксіетанол та глютен.

ЕПІГЕНЕТИКА & ШКІРА

Наші гени визначають, як ми виглядаємо і як наша шкіра старіє. Але, з наукою епігенетикою ми можемо впливати на те, як гени виражають себе, по суті, «включаючи» гени, які сигналізують клітинам про своє здоров’я, і «вимикаючи» гени, які діють неправильно. Епігенетика абсолютно застосовується над генами, які контролюють клітини шкіри.

Команда генетиків HydroPeptide розробляє засоби з потужними активними інгредієнтами для передачі сигналів генам, які і примушують клітини шкіри працювати зсередини, включаючи бажані реакції (такі як вироблення власного колагену, глибока гідратація, освітлення і т.д,) і вимикаючи небажані реакції (пігментація, сухість , купероз і т.д.).

Таким прикладом інгредієнтів, які віддають сигнали нашим генам, є пептиди, які взаємодіють з іншими натуральними активними речовинами в ретельно розроблених формулах. Пептиди в косметиці зарекомендували себе як абсолютно безпечні та ефективні інгредієнти, що дозволяють досягти найкращих результатів за короткий термін і зберегти його на тривалий час.

Параметри
Ціна
від 740 UAH
до 28050 UAH