The Shave Factory

The Shave Factory

Компанія The Shave Factory

Це та компанія, яка розуміє, що не потрібно переплачувати гроші за гарне гоління і впроваджує це поняття в маси за допомогою оптимальної ціни за свою продукцію. Протягом століття потрібно трохи бритвенного приладдя для забезпечення найкращого гоління: бритва з одним високоякісним лезом, хороший помазок, чаша і мило. На сьогоднішній день професійні перукарі все ще використовують лише одне лезо, щоб забезпечити своїм клієнтам найкраще гоління.

Компанія The Shave Factory була створена з однією простою ідеєю – навіщо так багато потрібно лез, та й ще так дорого? У той час як одне лезо може забезпечити таке саме гоління. Тому засновники компанії вирішили випускати якісні, виготовлені з великою точністю чоловічі інструменти для гоління не збільшуючи при цьому асортимент, а зводячи його тільки до одного високоякісного леза.

У стилі класичного ретро, ​​розроблена багатофункціонально, колекція компанії включає безпечну бритву, леза якої з нержавіючої сталі, помазки тільки ручної роботи, чашу для гоління з кераміки, мило для гоління і засоби для зупинки крові - галун.


Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)