Мийки

Мийки

Те, що потрібно кожному перукареві

Мийка Angelica Lux Brown

18500 UAH

Мийка Long Lux Black

18500 UAH

Мийка Vincent Black

18500 UAH

Мийки для барберів

Більшість чоловіків ходять у барбершоп за комфортом, якого неможливо отримати у перукарні біля будинку. І справа не тільки в стаканчику міцного напою та теплому рушнику, є й інші аспекти. Не забувайте, клієнту необхідно вимити волосся, а робити це над звичайною раковиною, поливаючи водою із відра, така собі ідея. Прийде витратитись і купити мийку для барбера.

Ніколи не слід заощаджувати на мийці для барбершопів. Це одна з найважливіших деталей вашого салону, вона має бути якісною!

(с) Руль фон Піткінс
Так, річ не з дешевих, але саме вона створює те саме відчуття райської насолоди. Вона не тільки виглядає стильно та солідно, а й є максимально зручною при прямому застосуванні. Тільки уявіть: шикарне шкіряне сидіння, вишуканий чорний колір мийки для барберів, це ідеально вписується у вашу концепцію luxury чоловічого салону. Так черга стоятиме банально за можливістю вимити волосся у такому крутому місці! А якщо найняти ще й умілих барберів, то ціни на цей бізнес не буде! Так що купити мийку для барбершопу - найкраще вкладення коштів. Незамінне. Як телевізор за новорічним столом. Як вибухи машин у Форсажі. Точно вам кажемо.


По секрету скажемо, що на наших розкішних мийках для барбершопа можна заснути. Вони дійсно зручні, а завдяки вбудованому регулюванню раковини клієнти менше скиглитимуться за те, що голова затекла. А це ж бісить. Ми щось знаємо. До того ж, матеріал легко і навіть приємно очищати від будь-яких забруднень, які залишаються після боротьби за шикарну стрижку.

Коротше, одні переваги та жодного недоліку. Хіба те, що клієнту в кріслі настільки сподобається, що вигнати його звідти буде дуже складно. Але можна спробувати виманити обіцянками того, що наступного разу буде не менш приємно.

Наші мийки є професійним обладнанням від виробників, перевірених досвідом та часом. Від одного погляду очевидно – тут дійсно витратилися на реальний комфорт клієнта. У барбершопі зі стильним дизайном хочеться залишитися довше і приходити частіше. У такому крутому кріслі навіть не соромно зробити селфі і запостити в сториз!

Раковина для барбершопу - безсумнівно обов'язковий пристрій для будь-якого салону, що поважає себе. Адже не важливо, хто в кріслі сьогодні - будь-яка людина хоче зручно влаштуватися в мийці і щоб йому вимили волосся смачно пахне шампунем.