Крісла

Крісла

Професійні перукарські крісла

Чоловічі крісла для Барберів

Як усім нам чудово відомо – всі ми різні. Причому різні ми, що характерно - по обидва боки, що з лиця, що... хм... не з особи. І підібрати зручне крісло для нашої "другої сторони" буває завданням дуже нетривіальним, особливо, якщо від цього крісла потрібно догодити не одному, а одразу безлічі вимогливих... вимогачів.

Крісло робить правителя, але не правитель – крісла
(с) Руль фон Піткінс
Купуючи крісла в барбершоп потрібно врахувати буквально все! Форму, колір, пластичність, м'якість, зручність у користуванні та керованість. Мова, звичайно ж, про особливості крісел, а не піп клієнтів. Не передати словами всієї важливості комфорту такого крісла для ніші чоловічих перукарень - адже вашим гостям доведеться проводити в них буквально дні та тижні свого часу і тому дуже важливо, щоб цей час згадувався ними з мрійливою усмішкою на обличчі, а не потиранням області трохи нижче спини.


Купити крісло для барбершопа – справжньої чоловічої перукарні – тепер вкрай просто. Ми пропонуємо вам широкий асортимент моделей від провідних світових виробників професійних меблів для перукарні. Всі кольори, стилі та фасони крісел для перукарень із взагалі існуючих у природі. Професійне обладнання для барбершопа, як відомо - запорука успіху вашого підприємства, "обличчя" вашого бізнесу та надійна підтримка поп ваших клієнтів! З нашими кріслами у вас залишиться лише одна проблема – умовити клієнта залишити їх після стрижки та гоління! Але тут вам доведеться діяти самостійно!

Параметри
Ціна
від 18000 UAH
до 32000 UAH