Proraso

Proraso

Бренд Proraso

З моменту заснування в 1908 році, слідує традиціям і задає нові унікальні тенденції у сфері гоління. Цей бренд родом з Італії, який отримав визнання у всьому світі за роки існування.

У далекому 1948 року у лабораторії у Флоренції проводилися різні експерименти над створенням нової на той час косметики для гоління. Це був час інновацій, коли кожен вірив у майбутнє технологій та процвітання підприємництва, а головне – мав величезне бажання зростати та розвиватися у цьому напрямі. У тих роках були розроблені перші креми для гоління і пізніше крему після гоління Proraso (Pre і After Shave cream), що вразили своєю новаторством, свіжістю та ефективністю.

Насамперед креми зазнали ретельного випробування професійними італійськими барберами, а потім стали доступні всім, хто віддає перевагу голінню в домашніх умовах і не тільки. Ця подія завжди увійшла в історію класичного гоління і стала знаковою не тільки для чоловіків в Італії, але і по всьому світу.

Лабораторії Proraso випускають продукцію з повагою до культури та інновацій, яка витримала строгу перевірку часом, успішно запроваджує нові тренди та технології, завдяки чому вони стають класикою з часом.


Показано з 1 по 15 із 75 (всього 5 сторінок)