Y.S.Park

Y.S.Park

Бренд Y.S.Park

У кожного професійного майстра має завдання втілити в життя різні фантазії свого клієнта, звичайно ж, без наявності потрібних інструментів це було б нереально. Найчастіше, купуючи комплект перукарського обладнання, ми розчаровуємося в його якості та ефективності, адже не завжди можливе з першого разу передбачити надійність інструменту. Але тільки не з інструментами від виробника Y.S.Park.

Компанія Y.S.Park вже понад тридцять років служить на благо кожному професіоналу у своїй галузі, створюючи високоякісне обладнання для всіх салонів краси. Основна специфіка компанії полягає у поєднанні екологічних матеріалів, інновацій та традицій японської якості, яке оцінили мільйони стилістів. Кожен інструмент Y.S.Park, що виготовляється, піклується про ергономіку і зручність у процесі роботи.

Дизайн обладнання виконаний у дуже крутому стилі мінімалізму, що приваблює споживачів своєю ненав'язливістю. Бренд має велику кількість міжнародних патентів на свою продукцію, що ще раз підтверджує його унікальність та ефективність.

Ознайомитись з усім асортиментом продукції Y.S.Park ви зможете у каталозі нашого інтернет-магазину. Вибирайте найкращу продукцію, ми підібрали для Вас найкращі гребінці за доступними цінами, які завжди є в наявності.


Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)