Ga.Ma

Ga.Ma

Компанія GAMA Professional

Італійський бренд, який вже багато років займається виробництвом перукарського електроінструменту дуже високої якості, що йде в ногу з часом та використовує новітні технології.

"Ми пропонуємо професійні інструменти для турботи про Вашу красу" - Цей слоган компанії, яка майже півстоліття своєї роботи надихає фахівців з GAMA Professional на те, щоб займати лише лідируючу позицію у сфері професійних інструментів для догляду за волоссям, а саме випрямлячі волосся та машинки для стрижки. , варто відзначити, що компанія продає свою продукцію у більш ніж 50 країнах світу.

Пориньмо в коротку історію GAMA Professional

А все почалося в далекому 1969 році, коли невелика група стилістів надихнулася загальною ідеєю у пошуку кращих інструментів для укладання волосся, помітивши сплеск створення нових стилів у більшості салонів краси. Таким чином і сформувався проект GAMA Professional, який був представлений першим професійним випрямлячем для волосся, саме з виробництвом якого і розпочався сплеск професійного інтересу до бренду за межами Італії.

Для створення образів за лаштунками модних показів та у відомих салонах краси професійні стилісти почали використовувати інструменти GAMA Professional, що й стало згодом запорукою успіху цієї компанії.


Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)