01 /01

Олія для бороди Marmara Barber

Код товару: 10433
На складі
  • Код товару: 10433
  • Обʼєм 30 мл
  • Країна виробник Туреччина
  • 380

    UAH
Обʼєм 30 мл
Країна виробник Туреччина

Олія для бороди Marmara Barber Beard Oil Sandalwood виготовлена ​​для чоловіків, які доглядають свою бороду і цінують її зовнішній вигляд.
Масло Marmara Sandalwood зволожує волосся бороди та шкіру під нею, живить від коріння до кінчиків, робить її слухнянішою. Натуральні складові олії Marmara багаті на вітаміни та мікроелементи, що взаємно доповнюють один одного, тим самим посилюючи загальний оздоровлюючий ефект.
ОСНОВНІ ДІЇ ІНГРЕДІЄНТИ ОЛІЇ ДЛЯ БОРОДИ MARMARA BARBER BEARD OIL САНДАЛ:
Арганова олія робить волосся більш блискучим, відновлює його структуру і запобігає сплутуванню. Приводить у норму роботу сальних залоз, усуває лущення та сприяє зростанню волосся.
Масло насіння баобаба сприяє покращенню зовнішнього вигляду перерізаних кінчиків, повертає волоссю еластичність, покращує живлення волосяних цибулин, зміцнюючи їх.
Оливкова олія має протизапальні та очищаючі властивості, пом'якшує волосся, перешкоджає ламкості та відновлює їх структуру.
Аромат: Масло для бороди Marmara Barber має насичений, деревний аромат сандала, з тягучим туманно-мускусним відтінком і легкими смолистими нотами. Цей аромат не можна назвати сильним або кричащим. Він стійкий, тягучий і розповсюджує навколо ауру спокійного, впевненого чоловіка.
Об'єм: 30 мл
Зроблено у Туреччині.