01 /01

Антибактеріальний спрей для рук Biolong

Код товару: 10818
На складі
  • Код товару: 10818
  • Обʼєм 200 мл
  • 120

    UAH
Обʼєм 200 мл

Сучасне життя багате на технічні та наукові досягнення, які багато в чому полегшують побут і роблять цікавим і різноманітним дозвілля. Навколишнє середовище мститься за знущання над природою і періодично підкидає неприємні сюрпризи у вигляді нових вірусів та інфекцій. Щоб мінімізувати ризик розвитку захворювання, необхідно користуватися дезінфікувальними антисептиками, особливо, якщо ви працюєте в медичній сфері або у сфері надання косметичних та перукарських послуг.

Антисептик Biolong запобіжить розмноженню хвороботворних мікроорганізмів на шкірі рук і на інструментах. Він збереже природний шкірний баланс, оскільки не містить шкідливих кислот, фосфатів і хлору. Засіб активний понад п'яти годин, але оскільки він гіпоалергенний і не залишає слідів, ви можете не турбуватися про стан ваших рук й оброблених поверхонь.

Користуючись антисептиком Biolong, ви не тільки забезпечите від мікробів себе, але й людей, з якими будете працювати.

Спосіб застосування

Для гігієнічної обробки рук нанести засіб і ретельно втирати у шкіру протягом двох хвилин. Обробка інфекційного поля: одноразово протерти або окропити поверхню. Обробка операційного поля і ліктьових згинів донорів - двічі протерти змоченим тампоном в одному напрямку. Обробка рук хірургів: дворазово нанести по 5 мл засобу з інтервалом в 1 хвилину і ретельно втерти його у шкіру рук, зап'ястя і передпліччя.