Шампунь Uppercut Deluxe Everyday Shampoo Шампунь Uppercut Deluxe Everyday Shampoo
01 /02

Шампунь Uppercut Deluxe Everyday Shampoo

Код товару: 10172
Немає в наявності
  • Код товару: 10172
  • Обʼєм 240 мл
  • Країна виробник Австралія
  • 370

    UAH
Обʼєм 240 мл
Країна виробник Австралія
Якщо щоденне очищення волосся є обов'язковим, для ефективності процедури чудово підійде засіб з асортименту австралійського бренда Uppercut – Deluxe Everyday Shampoo. Його активна формула розроблена для догляду за волоссям чоловіків. Для досягнення максимального результату виробник рекомендує застосовувати шампунь в дуеті з кондиціонером Everyday Conditioner.

Легка формула шампуню збагачена натуральними інгредієнтами: екстрактом лакриці і ментолом. Він забезпечує інтенсивний очищувальний, тонізувальний, відновлювальний вплив, чудово готує волосся до подальшого стайлінгу. Шампунь створює рясну піну, яка легко змивається великою кількістю теплої води. Після його застосування залишається приємне відчуття чистоти і свіжості, локони стають м'якими, шовковистими і блискучими. Аромат засобу – легкий, свіжий і ненав'язливий.
Спосіб застосування: нанесіть на мокре волосся. Масажуйте до утворення пінки,  промийте водою. Повторіть за потреби. Потім скористайтеся Uppercut Deluxe Conditioner. У разі потрапляння в очі ретельно промийте під струменем води. У разі виникнення подразнення припиніть використання.
Запитайте будь-якого барбера, і він вам розповість про важливість миття і кондиціонування волосся. Це важливо не лише для догляду за ним, а й для того, щоб отримати максимальний результат від стайлінгу. Якщо простіше, нещодавно вимите шампунем і кондиціонером волосся простіше стилізувати, і результат від вашого улюбленого засобу для укладки буде бездоганним.
Не розлучайтеся з улюбленим шампунем під час ділових поїздок і відвідування спортивного залу. Об’єм 250 мл ідеально для цього підійде. Для кращих результатів користуйтеся в парі з Everyday Conditioner.

Дивіться також