Виробник: Pacinos

Пудра Pacinos Volumizing Matte Powder

Код товару: 10390
На складі
  • Код товару: 10390
  • Обʼєм 20 г
  • Країна виробник США
  • 490

    UAH
Обʼєм 20 г
Країна виробник США
Пудра для укладання волосся Pacinos Volumizing Matte Powder - це нове слово у світі чоловічого грумінгу, оскільки простота і зручність використання цього продукту на порядок перевершує класичні засоби.
Пудра Pacinos Matte Powder дозволяє надати укладанню приголомшливий обсяг, виділяє текстуру окремих пасом, має високий ступінь фіксації і матовий фініш.
Стикаючись зі стрижнем волоса, пудра Pacinos розчиняється і огортає його. Волос стає гнучким і еластичним, а укладання в цілому отримує додатковий візуальний об'єм. Це ідеальний засіб для власників тонкого і рідкого волосся.
Пудра Pacinos Volumizing Matte Powder абсолютно невидимими волоссі, а її легка консистенція дозволяє, при бажанні, взагалі її не змивати.
Як використовувати: добре струсіть флакон. Розпорошіть пудру на чисте і сухе волосся. Пальцями рук розподіліть пудру по волоссю, при цьому, намагайтеся приділяти увагу кореням, оскільки саме фіксація нижньої частини волосся дозволяє зробити зачіску більш об'ємною. За допомогою гребінця або рук приступайте до формування Вашої стильної зачіски.
Обсяг: 20 г
Зроблено в США.