01 /01

Пудра для укладки Slick Gorilla Styling Powder

Код товару: 10238
На складі
  • Код товару: 10238
  • Блиск 0
  • Фіксація 2
  • Обʼєм 20 г
  • Країна виробник Великобританія
  • 450

    UAH
Блиск 0
Фіксація 2
Обʼєм 20 г
Країна виробник Великобританія

Збільшити об’єм волосся та створити креативні акценти допоможе пудра Slick Gorilla. Дебютний продукт молодого британського бренду викликав справжній фурор у світі професійних барберів, миттєво витіснивши конкурентів на другий план. Hair Styling Powder чудово підходить для укладання та моделювання. Це все, що потрібно чоловіку, щоб вижити в міських джунглях!
Як діє?
Пудра має середню силу фіксації, приборкує неслухняне волосся, вигідно підкреслює текстуру волосся та забезпечує гарний матовий фініш. Після нанесення пудра швидко розчиняється, формуючи природний і рухливий об’єм, без обтяження та склеювання.
Б’юті-поради
Глина для стилізації Slick Gorilla допоможе закріпити форму укладання та виділити окремі пасма. Використовуйте продукти однієї серії, щоб досягти найкращих результатів.
Як використовувати
Пудру Slick Gorilla рекомендується наносити на чисті і сухі волосся. Перед використанням пудри Slick Gorilla потрібно задати волоссю форму під час сушки феном. Трохи трохи пудри на руку або відразу на сухе волосся. Рівномірно розітріть пудру по волоссю для фінального укладання. Завершіть створення зачіски гребінцем або руками. Надалі ви можете переукласти волосся або просто додати ще пудри і зробити абсолютно нову зачіску.