Матова глина Slick Gorilla Clay Pomade

Код товару: 10402
На складі
  • Код товару: 10402
  • Обʼєм 70 г
  • Країна виробник Великобританія
  • 430

    UAH
Обʼєм 70 г
Країна виробник Великобританія

Slick Gorilla Clay Pomade це глина для укладання волосся, яка відмінно виділяє текстуру, розділяючи пасма і роблячи їх виразними. Найприємніше те, що вона підходить для всіх типів волосся і має чудовий матовий фініш. У глини сильна фіксація, за допомогою якої можна зробити укладання на будь-який смак без будь-яких проблем, а волосся виглядатиме дуже природно. Також дає можливість протягом дня перекласти волосся або поправити зачіску.
Виробник акцентує, що глина Slick Gorilla Clay Pomade не містить парабенів та продукт не тестувався на тваринах. У складі лише продукти рослинного походження, отримані безпечним та етичним по відношенню до природи способом.
ВИКОРИСТАННЯ
Візьміть трохи глини на пальці, розітріть продукт між долонями доки глина не стане більш м'якою і податливою. Наносити можна як на злегка вологе, так і на укладене феном волосся. Щоб отримати бажаний результат покладіть волосся гребінцем або пальцями.
На вологому волоссі ви зможете помітити ефект блиску вологого волосся, а наносячи на повністю сухе волосся, ви отримаєте природний ефект без надання волоссю блиску.