Дорожня косметичка The Bluebeards Revenge Дорожня косметичка The Bluebeards Revenge
01 /02

Дорожня косметичка The Bluebeards Revenge

Код товару: 10601
На складі
  • Код товару: 10601
  • Країна виробник Великобританія
  • 500

    UAH
Країна виробник Великобританія

Дорожня сумка для косметики The Bluebeards Revenge Travel Washbag створена чоловічим брендом для чоловіків, які час від часу, або часто змушені приймати душ поза своєю домівкою. Будь то похід в спорт зал, відрядження чи відпустка, все найнеобхідніше для прийняття душу буде завжди під рукою.

Класичний дизайн сумки лаконічний і зручний: довгаста форма, якісний потовщений матеріал і наявність зовнішнього і внутрішніх кишень. Її зручно носити з собою, оскільки ця дорожня сумка вміщає все найнеобхідніше для прийняття душу і процедури груммінга в цілому. Одночасно вміщує шампунь, гель для душу, мило дезодорант, крем, маленький рушник, приладдя для гоління і ще залишається небагато місця. На додаток, для того, щоб більш дрібні речі і аксесуари не бовталися по дну сумки, всередині передбачені дві невеликих спеціальних кишені.

Матеріал дорожньої сумки - спеціальна мікрофібра з шовково-гладкою зовнішньою стороною, з внутрішньої сторони є підкладка. У правому верхньому кутку сумки стоїть печатка фірмового логотипу англійського бренду - череп зі схрещеними кістками. Всі з'єднання і шви якісно оброблені і акуратно заховані, що говорить про її довговічність. На довершення всього, дизайн цієї дорожньої сумки для косметики від англійського бренду The Bluebeards передбачає ручку для більш зручного носіння її з собою.

Розміри

  • Довжина: 25 см
  • Висота: 20 см
  • Глибина 12 см

Зроблено в Англії

Дивіться також