01 /01
Виробник: Nishman

Розпилювач для пудри Nishman

Код товару: 10616
На складі
  • Код товару: 10616
  • Країна виробник Туреччина
  • 300

    UAH
Країна виробник Туреччина

Насадка-розпилювач Nishman Spray Applicator призначена для більш чистого і точного нанесення спеціальної пудри Hair Building Keratin Fiber, яка надає волоссю густоти і приховує залисини.
Якщо Ви почали помічати, що волосся стає більш рідким, шкіра голови під волоссям почала проглядатися більш чітко, а голити волосся повністю і носити мужню лисину не для Вас, тоді придивіться до кератинової пудри Nishman. А даний розпилювач зробить процес нанесення максимально простим і точним.
Якщо такої спеціальної насадки немає, пудра наноситися через безліч дрібних отворів в баночці. Це також цілком зручно, але не дає повноцінного контролю над тим, куди полетять мікро частинки пудри. З цією ж насадкою розпилювачем Ви отримуєте контроль інтенсивності і чіткості або розмитості контуру при нанесенні потовщуючої пудри:
  • Ближче до волосся піднесли і розпорошили, буде більш щільне покриття і менший радіус розподілу пудри
  • Тримаєте помпу-спрей від волосся далі, розподіл пудри буде більш тонким шаром, але з великим радіусом покриття і менш чіткими краями
Кому насадка-розпилювач для пудри принесе найбільше користі:
  • Володарям стрижки на середню довжину волосся або на довгу - з насадкою Вам буде простіше розподіляти пудру на потрібні ділянки волосся без перевитрати продукту. Також більше пудри потрапить безпосередньо на шкіру голови і волосся, а не на одяг або підлогу.
  • Якщо Ви Барбер і використовуєте в роботі пудру для тонування сивини, з даною помповою насадкою Вам це робити буде на порядок зручніше і навіть комфортніше.
Кому насадка-розпилювач може не знадобитися: Власникам дуже коротких стрижок. При дуже короткому і разом з тим рідкому волоссі зручніше наносити пудру без цієї насадки. Так ефект буде більш реалістичним.
* Спеціально для банок Nishman Hair Building Keratin Fiber.
Зроблено в Туреччині.