Одеколон Marmara Barber №1

Код товару: 10580
На складі
  • Код товару: 10580
  • Обʼєм 500 мл
  • Країна виробник Туреччина
  • 330

    UAH
Обʼєм 500 мл
Країна виробник Туреччина

Бренд під назвою Marmara утворився в 1970 році. Спочатку своєї діяльності торгова марка спеціалізувалася на створенні особливих есенцій. Цей вид косметичного засобу був доставлений із самої Франції Рінальдо Мармара. На світовому ринку одеколон цієї фірми, що має в складі екстракт лимонної трави, з'явився у 1970-х і 1980-х роках.

Одеколон допомагає забезпечити свіжість і відчуття чистоти на тривалий час. Щоденний ритуал видалення щетини завдяки засобу стане набагато приємніше і комфортніше. До того ж, продукт діє, як антисептик: ефективно обробляє дрібні рани і порізи, а також бореться з появою шкідливих мікроорганізмів. Це перешкоджає в подальшому виникненню подразнень і запалень на шкірі. Продукт дає можливість максимально піклуватися про зовнішній вигляд шкірного покриву після агресивного впливу бритви. Ще важливим аспектом є і те, що після використання одеколону обличчя не стягує та не пересушує, і на ньому не залишається липкої неприємної плівки.

Продукт підходить для застосування в професійних салонах, барбершопах і перукарнях. Великий об’єм тари дозволяє тривалий час не відвідувати магазин, а зручний дозатор контролює витрату рідини, тим самим заощаджуючи засіб. В одеколону класичний аромат з додаванням солодкуватих акцентів і квіткових ноток.