Одеколон Marmara Barber №2

Код товару: 10581
На складі
  • Код товару: 10581
  • Обʼєм 500 мл
  • Країна виробник Туреччина
  • 330

    UAH
Обʼєм 500 мл
Країна виробник Туреччина

Фірма Marmara була заснована в Туреччині, у 1970 році. Починалося все з виробництва унікальних есенцій, які були привезені Рінальдо Мармара із самої Франції. Після незначного періоду часу бренд зосередив свою діяльність на створенні одеколонів. До їх складу було вирішено додавати екстракт лимонної трави, щоб поліпшити якість засобу в рази. На ринок цей товар вийшов приблизно в 1970-х і 1980-х роках.

Продукт покликаний робити процедуру гоління більш приємною і комфортною. За його допомогою можна отримати заряд бадьорості і відчуття свіжості на цілий день. Антисептичні властивості одеколону допомагають знищувати шкідливі мікроорганізми, які утворюються після агресивного впливу бритви. Тому, при регулярному нанесенні засобу на шкіру після видалення щетини подразення і висипання залишаться в минулому. Після застосування одеколону обличчя набуває доглянутого та здорового вигляду, а шкіра заспокоюється і пом'якшується. Важливим фактом є і те, що продукт не залишає неприємної липкої плівки або жирного ефекту. Шкірний покрив при цьому зовсім не стягується і не пересушується, тому свербіж і лущення більше не потурбують.

Одеколон призначений для використання в перукарнях, професійних салонах і барбершопах. Він також відмінно підійде і для домашнього застосування. Пляшки великого обсягу точно вистачить на тривалий період, що дає можливість економити час і часто не відвідувати магазин. Спеціальний дозатор дозволяє правильно витрачати речовину і берегти продукт від випадкового проливання. Спортивний аромат віддає справжньою мужністю і класикою.