01 /01

Крем-одеколон після бриття Marmara Barber №3

Код товару: 10547
На складі
  • Код товару: 10547
  • Обʼєм 400 мл
  • Країна виробник Туреччина
  • 250

    UAH
Обʼєм 400 мл
Країна виробник Туреччина

Крем-одеколон після гоління Marmara Barber Cream Cologne №3 - це комбінований сучасний продукт, який має низку переваг одночасно 3-х засобів після гоління: одеколону, крему і лосьйону.

Насичений парфумом, крем-одеколон Barber Marmara №3 порадує Вас ароматом, який утримується помітно довше ніж того ж бальзаму або крему після гоління. Він багатогранний і розкривається поступово, переходячи від фруктових тонів до більш деревним, випромінює в повній мірі ноти вологої хвої, вербени і пікантної лимонної кислинки.

Приємна кремова консистенція Marmara Cream Cologne №3 моментально заспокоює і охолоджує роздратовану шкіру. Як і більшість лосьйонів після гоління крем-одеколон Marmara базується на основі алкоголю, який звужує пори, дезінфікує шкіру і тонізує її.

Флакон Barber Cream Cologne №3 забезпечений зручним дозатором, виготовлений з міцного пластику чорного кольору, виглядає дуже сучасно і витончено. Він прекрасно впишеться як в інтер'єр домашньої ванни, так і в будь-який барбершоп, де невимушеній обстановці творять професійні барбери.

* Аромат Marmara Barber Cream Cologne №3 схожий з запахом рідкого одеколону Marmara під цим же номером.

Обсяг: 400 мл

Зроблено в Туреччині.