01 /01

Лосьйон після бриття Clubman Pinaud After Shave Lotion

Код товару: 10544
На складі
  • Код товару: 10544
  • Обʼєм 177 мл
  • Країна виробник США
  • 395

    UAH
Обʼєм 177 мл
Країна виробник США

Аромат класичного лосьйону після гоління Clubman Pinaud After Shave Lotion є душею цього бренду, його прагнення зберегти і підняти кращі традиції поколінь наших батьків і дідів.

Якщо Вам до душі барбершопи старої школи, якщо Вам подобаються пахощі тих часів, коли слово чоловік асоціювалося виключно з непохитною силою та впевненістю, то лосьйон після гоління Clubman Pinaud After Shave Lotion розроблений саме для Вас.

Аромат лосьйону Clubman After Shave - це чистий чоловічий запах, у якому простежуються легкі ноти бергамоту, цитрусу з приємним мускусним відтінком. Пориньте в атмосферу минулих часів, коли створювалися справді сильні речі для сильних чоловіків.

Легкий сплеск лосьйону Clubman розбурхає шкіру і змусить серце битися швидше. Легке та приємне поколювання швидко зміниться відчуттям свіжості, шкіра стає пружною та посвіжілою. Розроблений на спиртовій основі, він має антибактеріальний ефект і сприяє якнайшвидшому загоєнню випадкових порізів при голінні.

Найвища якість, доступна ціна та більш ніж 200-річний досвід у виробництві у цій сфері, виводять бренд Clubman Pinaud у топові позиції на світовому ринку. Випробуйте лосьйон після гоління Clubman один раз, і ви будете чекати наступного гоління з нетерпінням.

Об'єм: 177 мл

Зроблено у США.