01 /01

Лосьйон після бриття Clubman Pinaud Vanilla Classic

Код товару: 10543
На складі
  • Код товару: 10543
  • Обʼєм 177 мл
  • Країна виробник США
  • 395

    UAH
Обʼєм 177 мл
Країна виробник США

Аромат лосьйону після гоління Clubman Pinaud Vanilla Classic відноситься до чоловічих фужерних ароматів. Він трохи солодкуватий із цитрусово-квітковими відтінками та нотами класичного запаху бренду Clubman, який почав виробляти чоловічу косметику ще в десятому році 19-го століття.

Лосьйон Vanilla Classic миттєво заспокоює шкіру, тонізує її та дезінфікує. Його компоненти глибоко зволожують і запобігають подразненню, особливо після використання мила для гоління, яке, як правило, підсушує. Шкіра набуває гладкості, ставати м'якою і чистою, насичується ароматом, який заслуговує на особливу увагу.

Композиція легендарного аромату Clubman Vanilla Classic включає ноти ванілі, спецій, жасмину, шавлії та лаванди. Хоча він і позиціонується як ванільний, але на тлі багатої композиції ароматів, ваніль відчувається лише трохи. Його запах закріплюється на тілі довше, ніж у інших лосьйонів, і його цілком можна використовувати в ролі одеколону.

Есенції для створення вишуканого аромату Vanilla Classic виробляються у Франції, потім імпортуються до США, де під суворим контролем та у виміряній пропорції перетворюються на продукт, який ми знаємо, як лосьйон після гоління Vanilla Classic Clubman Pinaud.

Об'єм: 177 мл

Зроблено у США.