Лосьйон після бриття Clubman Pinaud Virgin Island Bay Rum Лосьйон після бриття Clubman Pinaud Virgin Island Bay Rum
01 /02

Лосьйон після бриття Clubman Pinaud Virgin Island Bay Rum

Код товару: 10535
На складі
  • Код товару: 10535
  • Обʼєм 177 мл
  • Країна виробник США
  • 430

    UAH
Обʼєм 177 мл
Країна виробник США

Лосьйон після гоління Clubman Pinaud Bay Rum вже більше 200 років, і він продовжує залишатися першокласним засобом догляду за шкірою, який миттєво тонізує та охолоджує шкіру, роздратовану голінням, а також насичує її неповторним екзотичним ароматом південних країн.

Створений на спиртовій основі, одеколон Clubman Virgin Island Bay Rum відмінно дезінфікує шкіру та дрібні порізи після гоління, запобігає подразненню, відновлює pH-баланс шкіри та закриває пори. Запах одеколону Clubman Bay Rum можна описати як насичений, солодкуватий, тропічний та пряний. Він поєднує виразний аромат рому, екзотичних пряних спецій на чолі з гвоздикою і відтінком кориці, а також терпкий відтінок лаврового дерева.

Одеколон Clubman Virgin Island Bay Rum має п'янкий, воістину чоловічий аромат, який занурить Вас в екзотичну атмосферу Карибського моря, в часи, коли під чорним прапором Веселого Роджера ці води бороздили пірати і лунали залпи корабельних знарядь.

Одеколон після гоління Clubman Virgin Island Bay Rum - це в кращому сенсі "старомодний" одеколон, адже в ньому поєднується унікальний аромат, здатний подобається чоловікам вже понад 200 років.

Історія одеколону Bay Rum Clubman заслуговує на увагу. А починалася вона кілька століть тому у Вест Індії, коли моряки та пірати Карибського басейну змішували листя лавра з ромом, адже цього добра в них було достатньо. Потім вони виливали на себе цю рідину як одеколон, щоб приховувати неприємний запах тіла від багатьох місяців проведених у морі. Так що технічно, одеколон Clubman Virgin Island Bay Rum настільки автентичний, що може справді перенести Вас у ті захоплюючі часи піратів.

Поставляється у пластиковій пляшці старовинної форми та закручується вінтажною кришкою.