Лосьйон після бриття Epsilon Amber Лосьйон після бриття Epsilon Amber
01 /02
Виробник: Epsilon

Лосьйон після бриття Epsilon Amber

Код товару: 10561
На складі
  • Код товару: 10561
  • Обʼєм 400 мл
  • Країна виробник Іспанія
  • 540

    UAH
Обʼєм 400 мл
Країна виробник Іспанія

Аромат лосьйону після гоління Epsilon Amber можна описати як зрілий та по-чоловічому стриманий. Він ідеально підійде для дорослого чоловіка, що відбувся, знає ціну собі і своєму часу.

Основа лосьйону Epsilon – це класичні одеколоні ноти, характерні для європейських барбершопам 80-х років. Хоча аромат Epsilon Amber можна віднести до традиційних, його ніяк не можна назвати старим. Він чудово утримує баланс між класичним насиченим запахом та сучасними свіжими напрямками.

Глибокі одеколонні ноти лосьйону Epsilon Amber доповнюються освіжаючою нотою ментолу, яка надає всьому аромату певної легкості. Далі відчуваються трохи солодкуватих пудрових відтінків і тягуча нота амбри, яка замикає і посилює всю композицію, надає їй якийсь шарм і солідність.

Основа лосьйону після гоління Epsilon Amber – спиртова, він дезінфікує шкіру та прискорює загоєння дрібних порізів. У його складі також присутні пом'якшувальні компоненти, які згладжують вплив спирту на шкіру, роблять її пружною та гладкою.

Флакон виготовлений із щільного скла, виконаний також у класичному стилі бербершопів, виглядає вкрай стильно та солідно.

Флакон лосьйону після гоління Epsilon Amber об'ємом 400 мл сумісний із грушею-розпилювачем Proraso або Floid. Використання парфумерного розпилювача забезпечить більш економну витрату продукту, дозволить максимально розкрити його аромат, а також надасть елегантності процесу його нанесення. Вибрати грушу розпилювач Ви можете у категорії аксесуари для гоління, у розділі парфумерні розпилювачі.

Об'єм: 400 мл

Зроблено в Іспанії.