01 /01
Виробник: Epsilon

Лосьйон після бриття Epsilon Blue Mediterranean

Код товару: 10288
На складі
  • Код товару: 10288
  • Обʼєм 400 мл
  • Країна виробник Іспанія
  • 540

    UAH
Обʼєм 400 мл
Країна виробник Іспанія

Представляємо Вашій увазі лосьйон після гоління Epsilon Scottish Spirit – по-справжньому-чоловічий продукт, натхненний істинним духом і традиціями Шотландії.

Лосьйон після гоління Epsilon Scottish Spirit – це благородна композиція, основу якої становлять дубові ноти добре витриманого віскі. Далі йдуть терпко-деревні відтінки сандалу з легким ментоловим акордом, який додає всій композиції певну легкість і свіжість.

Такий аромат припаде до смаку як чоловікам, які віддають перевагу класичні запахи, так і цінителям сучасних і сміливих рішень.

Лосьйон Epsilon Scottish Spirit розроблений на спиртовій основі, завдяки чому дезінфікує і тонізує шкіру. При цьому, склад підібраний таким чином, що абсолютно не сушить шкіру, а навпаки пом'якшує і робить її еластичною.

Великий флакон лосьйону Epsilon зроблений зі скла, виглядає дуже солідно і презентабельно. Рекомендується використовувати в комплекті зі спеціальним парфумерним розпилювачем, який не тільки додасть процесу нанесення певну естетику, але також істотно знизить витрата продукту і допоможе краще розкрити його аромат.

Об'єм: 400 мл

Зроблено в Іспанії.