Лосьйон після бриття Epsilon Scottish Spirit Лосьйон після бриття Epsilon Scottish Spirit
01 /02
Виробник: Epsilon

Лосьйон після бриття Epsilon Scottish Spirit

Код товару: 10560
На складі
  • Код товару: 10560
  • Обʼєм 400 мл
  • Країна виробник Іспанія
  • 540

    UAH
Обʼєм 400 мл
Країна виробник Іспанія

Представляємо Вашій увазі лосьйон після гоління Epsilon Scottish Spirit – по-справжньому чоловічий продукт, натхненний істинним духом і традиціями Шотландії.

Лосьйон після гоління Epsilon Scottish Spirit – це благородна композиція, основу якої є дубові ноти добре витриманого віскі. Далі йдуть терпко-деревні відтінки сандалу з легким ментоловим акордом, який додає всієї композиції певну легкість та свіжість.

Такий аромат припаде до смаку як чоловікам, які віддають перевагу класичним запахам, так і поціновувачам сучасних і сміливих рішень.

Лосьйон Epsilon Scottish Spirit розроблений на спиртовій основі, завдяки чому дезінфікує та тонізує шкіру. При цьому склад підібраний таким чином, що абсолютно не сушить шкіру, а навпаки пом'якшує і робить її еластичною.

Великий флакон лосьйону Epsilon виготовлений зі скла, виглядає дуже солідно та презентабельно. Рекомендується використовувати в комплекті зі спеціальним парфумерним розпилювачем, який не тільки надасть процесу нанесення певну естетику, але також суттєво зменшить витрату продукту та допоможе краще розкрити його аромат.

Об'єм: 400 мл

Зроблено в Іспанії.