Тальк Clubman Pinaud Whiskey Woods

Код товару: 10553
На складі
  • Код товару: 10553
  • Обʼєм 255 г
  • Країна виробник США
  • 350

    UAH
Обʼєм 255 г
Країна виробник США

Тальк із запахом віскі від бренда Clubman Pinaud — універсальний засіб захисту, який поглинає надмірну вологість і запобігає подразненню шкіри чоловіків. Завдяки чудовій якості продукт добре підсушує шкіру, утворюючи захисний шар від поту та неприємного запаху. До складу цього засобу входять пом'якшувальні компоненти, що сприяють дбайливому догляду за шкірою.

Whiskey Woods Finest Powder зменшує надмірну чутливість епідермісу, перешкоджає появі висипу та почервонінню шкіри. Цей засіб не викликає алергічної реакції і не закупорює пори. Якісний склад забезпечує легке підсушування та знезараження шкірного покриву чоловіка. Завдяки корисним компонентам б'юті-продукту шкіра набуває доглянутого зовнішнього вигляду. Використання цього косметичного засобу надовго залишає відчуття свіжості та чистоти.

Спосіб застосування

Наносити перед кожним сухим голінням електробритвою — це створює захисний шар на шкірі, який запобігає подразненню; після гоління тальк для зняття подразнення шкіри (наноситься на робочу поверхню кмітливості в невеликій кількості, далі відбувається очищення та підсушування шкіри клієнта зміткою з тальком).