01 /01

Леза для шавет Lord Saloon

Код товару: 10455
На складі
  • Код товару: 10455
  • Країна виробник Єгипет
  • 200

    UAH
Країна виробник Єгипет

Бренд Lord належить до групи компаній Soliman Holding Group і є одним з провідних виробників лез для бритв, починаючи з 1930 року. Підприємство з виробництва товарів знаходиться у Єгипті, у місті Олександрія. Кількість працівників компанії досягла вже 3500 осіб, а продукція експортується до більш ніж 75 країн світу. Торгова марка випускає справді якісний продукт, завдяки чому у неї з'явилася величезна армія шанувальників та безліч постійних клієнтів.

Кромка ріжуча пружна і максимально гостра, що дозволяє миттєво зрізати густу і жорстку щетину. Нержавіюча сталь високої якості допомагає працювати з лезами легко та комфортно. Після застосування інструменту виробник гарантує мінімізацію появи таких небажаних наслідків, як подразнення та висипання на обличчі. Тому він буде доречним чоловікам з чутливим і нормальним типами шкіри. Завдяки цьому продукту гоління стане набагато ефективнішим, контактнішим і простіше. Ця модель користується великою популярністю серед перукарів та барберів Великобританії.

Леза чудово сідають у пази бритви. Розроблено для використання з усіма стандартними бритвами Shavette, Cutthroat, Straight, Barber. Кожна одиниця упакована у вощений папір, щоб уникнути попадання вологи та вогкості. Реалізується у кількості 100 штук, щоб лез вистачило на тривалий період часу.

Дивіться також