01 /01

Леза для шавет Perma-Sharp

Код товару: 10453
На складі
  • Код товару: 10453
  • Країна виробник Індія
  • 300

    UAH
Країна виробник Індія

Леза реалізуються спеціально для небезпечних бритв класу шавет. Perma Sharp забезпечує продуктивний та безпечний процес гоління, а також чудово справляється з оформленням контурів вусів, бакенбардів та лінії шиї.

Леза половинки Perma Sharp виготовляються з якісної нержавіючої сталі та додатково покриті тефлоном (PTFE), завдяки чому продукт має високий рівень стійкості до негативних факторів зовнішнього середовища та надійно захищений від корозії.

Гострота Perma Sharp сприятливо позначається на всьому процесі гоління, оскільки лезо легко ковзає по шкірі та ефективно зрізає навіть найбільш жорстке та довге волосся. У той же час, продукт відмінно підійде навіть новачкам, тому що бритви шавет максимально практичні і безпечні в експлуатації.

Кожне лезо в упаковці знаходиться в окремому паперовому пакетику, що дозволяє значно продовжити термін їх придатності. При цьому важливо відзначити, що не рекомендується витирати лезо після використання, оскільки це спричинить стирання тефлонового покриття.

Леза Perma Sharp реалізуються в комплекті 100 шт, завдяки чому продукт розрахований на тривалий термін експлуатації.

ПЕРЕВАГИ

  • Нержавіюча сталь + тефлонове покриття
  • Забезпечує ідеально гладке гоління
  • Гострота та міцність лез

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Заправте лезо в бритву шавет після чого приступайте до процесу гоління.

Дивіться також