01 /01

Квасець Osma в футлярі

Код товару: 10569
На складі
  • Код товару: 10569
  • Обʼєм 100 г
  • Країна виробник Франція
  • 350

    UAH
Обʼєм 100 г
Країна виробник Франція

При зіткненні зі шкірою каменю Osma Tradition Alum Stone, що загоює, на ній затягуються ранки і мікропорізи, зупиняється кров за рахунок спікання порізаних капілярів.

100-грамовий камінь від порізів Osma – це спресований галун для обробки порізів, який швидко зупиняє кров і дезінфікує рану. Квасець Osma Tradition Alum Stone – це французьке виробництво як зразок європейської якості.

Що це таке загоювальний камінь або галун? Це безпечне з'єднання солей сульфатів (алюмокалій, амоній) та металів (в основному алюмінію). Нормально водорозчинні у холодній воді і сильно розчиняються у гарячій.

Додатковий ефект: дезодорування шкіри, протимікробна дія та дезінфекція. Адже ніхто не застрахований не лише від мікропорізів при голінні, а й від подряпин і навіть дрібних садна або укусів комах. Неприємно, але вихід є - і він винайдений вже понад сотню років тому - галун.

Для зручності застосування загоюючий мінерал Osma Tradition Alum Stone поміщений в упаковку із пластику.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ

При порізі вмийте шкіру прохолодною водою і проведіть за місцем порізу змоченим у воді галуном. Секунд через 30 вмийте шкіру теплою водою, а камінь залиште просохнути до наступного використання.

Вага: 100 г

Зроблено у Франції.