01 /01
Виробник: Proraso

Гель від порізів Proraso Riparatore

Код товару: 10515
На складі
  • Код товару: 10515
  • Країна виробник Італія
  • 175

    UAH
Країна виробник Італія

Будь-який чоловік, що голиться, рано чи пізно стикається з таким мало приємним явищем, як порізи шкіри бритвом лезом.

Якщо роздратування ще можна якось замаскувати і особливо не хвилюватися з приводу їх виникнення, то порізи не просто ранять шкіру, а супроводжуються кровотечами, іноді досить рясними, адже шкіра обличчя - найтонша і найчутливіша область тіла людини, забезпечена близько розташованими до поверхні капілярними. судинами.

Нещодавно абсолютна більшість чоловіків, при порізах під час гоління, були змушені зупиняти кровотечу "підручними засобами", у вигляді шматочків пористого паперу, але сьогодні "дідівські способи" ні до чого, тому що на косметичному ринку з'явилося багато набагато ефективніших засобів і гель для зупинки крові при порізах Gel Riparatore від Proraso – один із них.

Достатньо нанести трохи гелю на поріз, почекати деякий час і просто змити проточною водою – кровотеча миттєво припиниться, шкіра буде продезінфікована, зволожена, краї ранки зімкнуться і вже через короткий проміжок часу від прикрої події не залишиться і сліду.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Після процедури гоління нанесіть засіб тонким рівномірним шаром, розподіліть по шкірі.

СКЛАД

Аluminum chlorohydrate, aqua (water/eau), silica, propylene glycol, hydrochloric acid, eucalyptol, parfum (fragrance), PEG-40 hydrogenated castor oil.