01 /01
Виробник: Pacinos

Шавета Pacinos Gold Push

Код товару: 10444
Немає в наявності
  • Код товару: 10444
  • Країна виробник США
  • 630

    UAH
Країна виробник США

Небезпечна бритва (шаветта) Pacinos Gold Push Razor повторює форму класичної клинкової бритви, виконана в елегантному золотому кольорі і приємних плавних контурах.

Бритва повністю зроблена з металу, добре лягає в руку і має приємну вагу. На рукоять нанесена рельєфне гравірування Pacinos, яке додає цьому аксесуару певний шарм.

Використовується шаветта Pacinos Gold Push Razor зі стандартними половинками лез для шаветт або з половинкою стандартного подвійного леза. Половинка леза встановлюється на внутрішню (висувну) частину корпусу, після чого щільно фіксується в основній частині корпусу.

Не рекомендується переламувати лезо руками, оскільки в такому випадку воно може трохи деформуватися в місці розлому і не прилягати щільно до корпусу бритви. Щоб уникнути цього, слід перерізати лезо навпіл звичайними ножицями.

Металева скоба фіксує рукоять бритви і робочу поверхню відносно один одного, так що під час гоління вони не будуть довільно рухатися.

Шаветта Pacinos Gold Push Razor поставляється в чорному мішечку із золотистим написом Pacinos і може стати відмінним подарунком чоловікові, який надає перевагу традиційному вологому голінню.

Вага: 56 г

Довжина: 15,5 см

Зроблено в США.