01 /01
Виробник: Pacinos

Шавета Pacinos Gold Swing Lock

Код товару: 10446
Немає в наявності
  • Код товару: 10446
  • Країна виробник США
  • 750

    UAH
Країна виробник США

Небезпечна бритва (шаветта) Pacinos Gold Swing Lock Razor- це сучасний інструмент класичного гоління, виконаний дуже якісно і витончено.

Небезпечна бритва Pacinos Gold Razor виготовлена ​​цілком з металу, оформлена під золото і виглядає дуже елегантно. Рукоять прикрашена рельєфним логотипом Pacinos, а сама бритва приємно лягає в руку, з приємною вагою по-справжньому першокласної речі.

Шаветта Pacinos Gold Swing Lock Razor виконана за формою класичної клинкової бритви. Плавні вигини, елегантне гравірування і золотистий колір додають цьому інструменту певну індивідуальність і шарм.

До бритви Pacinos підходять будь-які половинки лез для шаветт і двосторонні леза, перерізані на навпіл. Половинка леза закріплюється у відповідні пази і надійно фіксується за допомогою відкидної кришки.

Металева скоба досить щільно з'єднує рукоять бритви і її робочу поверхню, так що встановивши їх у певному положенні вони не будуть довільно рухатися відносно один одного під час роботи.

Бритва поставляється в стильному мішечку чорного кольору з золотим логотипом Pacinos і є відмінним варіантом для солідного презенту чоловікові.

Вага: 70 г

Довжина: 15,5 см

Зроблено в США.