01 /01

Станок The Shave Factory

Код товару: 10449
На складі
  • Код товару: 10449
  • Країна виробник Великобританія
  • 1100

    UAH
Країна виробник Великобританія

Станок для гоління Т-подібний The Shave Factory - це першокласний аксесуар, який купується один раз і на багато років. Конструкція безпечної бритви The Shave Factory продумана до найменших дрібниць. Всі деталі виконані дуже якісно, ​​а дизайн і ергономіка просто на висоті.

Станок для гоління The Shave Factory забезпечений гребенем типу Adjustable, який дозволяє регулювати зазор між гребенем і лезом. Це безпосередньо впливає на агресивність бритви.

Регулювання проводиться в 6 режимах, де перший - це найделікатніше гоління. Такий режим відмінно підійде для новачків, які тільки освоюють техніку гоління Т-подібними станками, або для чоловіків, які щодня голяться.

У міру освоєння техніки, можна регулювати станок, збільшуючи агресивність бритви. В останньому режимі, бритва має найбільшу агресивність, що дозволяє з легкістю збривати навіть тижневу щетину. Але робити це варто тільки добре набивши руку, оскільки через недосвідченість дуже легко порізатися.

Дизайн регульованої бритви The Shave Factory - вище всяких похвал. Поверхня - матова, всі лінії і вигини плавно перетікають одна в іншу, одночасно поєднуючи в собі елементи класики і сучасного стилю. Даний аксесуар є аналогом відомого станка Merkur Futur, тільки трохи полегшений у вазі.

Станок для гоління Т-подібний The Shave Factory поставляється в елегантній коробці чорного кольору. У комплекті присутня підставка для бритви, виконана в такому ж стилі і матеріалі. На верхній кришці станка і на підставці є лазерне гравіювання бренду.

По-суті, безпечна бритва The Shave Factory - це вже готовий подарунковий набір чоловікові, який відмінно підійде як для новачка, так і для професіонала вологого гоління.

Матеріал: нержавіюча сталь з матовим покриттям

Вага: 90 г

Довжина: 10,8 см

Зроблено в США.