Шавета Shibumi TGS

Код товару: 10445
На складі
  • Код товару: 10445
  • Країна виробник Італія
  • 750

    UAH
Країна виробник Італія

Небезпечна бритва зі змінними лезами (шаветта) Shibumi TGS є інноваційним продуктом в світі вологого гоління, вона являє собою вищий прояв простоти, витонченості і балансу.

Небезпечна бритва Shibumi виготовлена ​​з цільного шматка сталі, покритої чорним антикорозійним тефлоном. Стильна рукоять кожної бритви Shibumi вручну майстрами обгорнута червоним джгутом. Це забезпечує надійне зчеплення під час гоління, в той час як відсутність ручки, що закривається  додає бритві маневреності, а гоління - комфорту.

Шаветта Shibumi TGS виглядає вкрай вишукано, вона виконана в східному стилі і за формою і по вигинах дуже схожа з японським мечем - катаною.

Небезпечна бритва Shibumi поєднується з будь-якими двосторонніми лезами і лезами для шаветт. Її конструкція опрацьована до найдрібніших деталей, щоб забезпечити максимальний комфорт і точність гоління.

Як вставити нове лезо в бритву

  1. Візьміть лезо з пачки і не виймаючи його з індивідуальної обгортки, складіть його навпіл уздовж довгої сторони. Тиск розламає його на 2 рівні частини.
    Якщо у Вас є спеціальне лезо для шаветт, переходите до 2-го пункту:
  2. Зніміть внутрішню частину корпусу, виштовхнувши її назовні, натиснувши на спеціальні насічки. Помістіть половину леза до відповідних пазів. Акуратно вставте внутрішню частину корпусу назад.

Матеріал: сталь, покрита антикорозійним тефлоном.

Вага: 44 г

Довжина: 17 см

Зроблено в США.